Kilo Aldırıcı Besinler

Written by admin. Posted in Kilo Almak

kilo-aldirici-besinlerSu içsem yarıyor diyen hanımefendilerin tezini çürüten, ne yesem kilogram alamıyorum diyen kadınlar, uzmanları bile şaşırtacak yöntemlere başvuruyor.

Bir taraf cılız kalmak için çabalarken, öteki tarafın zayıflıktan kurtuluş çabaları hanımefendilerin en büyük uğraşı oldu. Herkes tarafınca malum ve kilogram aldırması olası yiyecekler, zayıflıktan hoşlanmayanların favori ürünleri halini aldı. Bol bolca hamur harcı işi ve makarna yiyen kadınlar kilogram almak adına sağlıksız beslenmeyi de bununla beraber getirdi.

Aslında kilogram alma hikayesinde birbirinden değişik dedikodular dolaşıyor. Özellikle bayanlar içinde dolaşan bu dedikoduların başlangıcında mantı geliyor. Geceleri yatmadan önce her gün yenilen bir tabak mantının kilogram aldırıcı özelliği olduğu söyleniyor. Bu da yetmezmiş benzer biçimde bol miktarda bulgur pilavı, makarna ve hamur harcı işi öneri edenler bile var.

Öncelikle kg almak bir esenlik göstergesi değildir. Iücudumuzunda düzenli çalışması için belli zamanlarda dinlenip, belli zamanlarda beslenmesi lazım. Sırf kg almak adına yatmadan önce bu biçim besinlere yüklenmek bir süre sonrasında sağlığımızdan edecektir. Kilo aldırıcı besinler içinde kuru yemiş, haşlanmış patates, yumurta ve şekerli ürünler de yer ediniyor.

Bunları en iyi bilen hiç şüphesiz hikayesinde uzman diyetisyenlerdir. Kilo almaktan önce sıhhatli beslenme ve doğru kilogram hikayesinde doktorumuza danışmalı, onların biz için hazırladığı yiyecek programına eksiksiz uymalıyız. Bol bolca meyve ve sebze tüketmeli, sütlü tatlıları öğünlerimize gıda edinmeliyiz. Su içmeyi adeta huy haline getirmeli ve spor yapmayı yaşam felsefesi olarak algılamalıyız.

Kahvaltılarda tüketilen tahin pekmez ikilisi hem çok sıhhatli bununla beraber kg almak isteyenler için biçilmiş kaftan. Reçel, bal ve kaymak tüketmek de kahvaltılar için son aşama faydalı. Mütün bunların yanında kg aldırıcı bir başka durumsa vücut geliştirme. Belirlenen program çerçevesinde işinde uzman hocalar eşliğinde meydana getirilen vücut sporları gövde kilomuzu dengine kavuşturacaktır. Sağlıklı beslenme ve spor hayatımızı ve bedenimizi birçok yönden düzene sokacak ve bir hayat seçimi oluşturacaktır.

Kendimize ve çocuklarımıza sporu ve sıhhatli beslenmeyi huy haline getirmeliyiz. Bizler bunu benimser ve uygularsak, çocuklarımız da hayatlarına aktarmada zorlanmaz. 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa