Kilo Aldırıcı Yöntemler

Written by admin. Posted in Kilo Almak

kilo-aldirici-yontemlerDünya üstündeki birçok bireyin en fazlaca şikâyet etmiş olduğu şeylerden bir tanesi aşırı kilolardır. Ancak aşırı kilolar kadar zayıflıkta birçok bireyin büyük bir problemi halini aldı. Aşırı cılız olan birisinde gerçekleştirilen birçok rahatsızlıkta tekrar sıska olan kişiyi rahatsız etmektedir. Eğer sizde zayıflıktan şikâyetçiyseniz ve “Nasıl kg alınır?” diyorsanız yapabileceğiniz birtakım şeyler bulunuyor. Ancak öncelikli olarak kilogram almanızı engelleye bir probleminin olup olmadığının dikkatli bir halde araştırılması icap eder.
Birçok fert muhtelif hastalıklardan ötürü ne kadar yiyecek yerse yesin istediği kiloları bir türlü alamaz. Eğer sizde kg alamıyorsanız bu durumda ilk başlarda hastaneye giderek hekim kontrolünden geçmelisiniz. Doktor kontrolünden geçtikten sonrasında şayet herhangi bir mesele yoksa bu durumda Kilo aldırıcı şekilleri uygulamaya başlayabilirsiniz.
Kilo alabilmeniz için yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Öncelikle günlük öğün sayınızı artırmalısınız. Yemeklerinizi Ü ana öğün ve minimum 2 ara öğünden oluşturmalısınız. Bu öğünlerde de çatlayana kadar yiyecek yememelisiniz. Ana öğünlerde ana yiyecekleri tercih edebilirsiniz sadece ara öğünlerde ise daha fazlaca hafifçe yiyecekleri tercih etmelisiniz. Çeşitli meyveler, kuruyemişler ara öğünler için oldukca iyi bir seçim olabilir.
Öğünlerde vücudunuza giren gıda değerlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Yani protein, vitamin ve karbonhidratların oranlarının birbirine yakın olması hem sıhhat açısından hem kg alma açısından size destek olacaktır.
Kilo almak için ek olarak tertipli olarak egzersizde yapmanız gerekiyor. Yapacağınız egzersizler yardımıyla hem vücudunuzun şeklini kormuş olacak aynı zamanda süratli bir halde kg alacaksınız. Çünkü yediğiniz besinler egzersiz yapmış olduğunuz süre yakılara kasa dönüşecek ve sizde yine acıkıp yiyecek yiyeceksiniz. Böylece de kg almış olacaksınız.
Kilo arlıkken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan şeylerde bulunuyor. Öncelikli olarak kg alacağım diye sağlıksız gıdaları yemekten uzak durmalısınız. Sağlıksız besinler her ne kadar kilogram aldırıyor şeklinde görünse de sağlığınızın bozulmasına da niçin olmaktadır. Bunun yanı sıra yemeklerinizi kızartma yerine daha fazlaca haşlayarak veya fırında pişirerek tüketmelisiniz. Bu sayede daha sıhhatli bir halde beslenmiş olacaksınız. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz süre sizde yakın zamanda kg almaya başlayacaksınız.

Etiketler:

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa