Kilo Aldırıcı Öneriler

Written by admin. Posted in Kilo Almak

kilo-aldirici-yontemlerKilo almak aşırı zayıflığın mevcut olduğu durumlarda ihtiyaç oluyor. Çünkü zayıflıklar devamlı bununla beraber rahatsızlıkları ve dirençsizliği getiriyor. Kilo aldırıcı birtakım öneriler bu probleminin önüne geçebiliyorlar. Bu öneriler çok rahat uygulanabilen önerilerden oluşuyor. En önemli olan ise düzenli olarak yürütmek oluyor. Aynı zamanda kg almaya çalışırken spor yapmak da oldukça etken oluyor. Spor ile meydana getirilen kilogram aldırıcı rejimler daha basit ve ilerleyici oluyor. Şimdi önerilere geçelim.

 Her ana öğünde süt et yahut tahıl ürünlerinden minimum biri kesinlikle olmalı. Aynı zamanda bunların yanında ne olursa olsun bir meyve veya sebze ürünü bulunmalı. Göylece her ana öğünde hem protein grubundan bununla beraber karbonhidrat grubundan besinler bulunacaktır.

Sık öğün yiyecek kilogram almakta oldukça büyük bir müessir oluyor. Bu yüzden 2 öğünden ne olursa olsun kaçınılmasının yanı sıra Ü öğünü 5 veya 6 öğüne çıkarmak oldukça faydalı oluyor.

Nasıl kg alınır sorusuna ilk verilen yanıt halk içinde yağlı besinler oluyor. Ama bu düşünce sanıldığında daha yanlış bir kanıyı oluşturuyor. Çünkü yağlı besinler tok tutuyor ve bu tesir de kg almada negatif bir etkili oluyor. Bu yüzden kg almak için meydana getirilen rejimlerde ne olursa olsun yağlı gıdalardan uzak durulması öneri ediliyor. Kızartmalar, yağda kavrulan yemekler mutlaka önerilmiyor.

Ara öğünler kg almada oldukça önemli oluyor. Bu yüzden gıda kıymeti olmayan abur cubur ürünler yerine gıda kıymeti olan meyve veya süt ürünleri olmalı. Kuru yemişler de ara öğünler için oldukça ülkü olarak görülüyor.

Diyette spor kadar önemli olan bir şey bulunuyor. Bu da stres oluyor. Stres daima odaklanmayı etkiliyor ve vücut dengesini bozuyor. Aslında spor bu yüzden de öneriliyor. Çünkü stresi azaltmada spor oldukça etken oluyor. Bu yüzden rejimde yahut rejim dışı kilogram alma etkinliklerinde spor ne olursa olsun öneriliyor. Aynı zamanda buradaki spor bir tek spor salonlarında meydana getirilen etkinliklerden oluşmuyor. Bir yürüyüş, bisiklet sürmek, evde meydana getirilen egzersizler veya hafifçe gidişat koşmak da spor etkinliklerine dahil oluyor.

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa