Kilo Aldırıcı Protein Tozu

Written by admin. Posted in Kilo Almak

kilo-aldirici-protein-tozuGenellikle sporcuların kas yapmasını sağlayan protein tozları vücudun ihtiyaç duyduğu proteini almanızı sağlayarak sağlıklı ve etkili bir şekilde kilo almanıza yardımcı olur. Vücudun günlük alması gereken proteini pratik bir şekilde almanızı sağlayan kilo aldırıcı protein tozu vücut geliştiren sporcuların kas yapmasını da sağlamaktadır. Protein özellikle et ve tavukta bulunur. Her zaman et ve tavuk tüketilemediğinden vücut proteine ihtiyaç duyar. Hiç bir yan etkisi bulunmayan protein tozları düzenli olarak tüketildiğinde vücudun kas inşasını yapar.

Peynir altı suyunun veya yumurta proteininden elde edilen protein tozları tamamen doğal olarak üretilir. Hiçbir zararı bulunmayan bu ürünle kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Peynir altı suyunun izole edilerek çeşitli işlemlerden geçildikten sonra elde edilen Whey proteini tamamen doğal ortamda üretilerek hazırlanır. Günde 50 gram protein almak için ortalama 7 adet yumurta yenilmesi gereklidir. Oysa günde bu kadar yumurta tüketmek hem vücut için zararlı hem de uğraştırıcıdır. Kilo aldırıcı protein tozu almak istediğiniz proteini pratik bir şekilde en sağlıklı haliyle almanızı sağlar. Özellikle sporcuların antrenman sonrasında su ile karıştırarak tüketmesi gereklidir. Kas lifleri tarafından hızla emilerek kasları besleyen bu ürün ile kısa sürede kas yapabilirsiniz. Protein tozlarının içerdiği vitaminler creatin’ler glutamine’ler ve amino asitler her türlü hastalığa karşı direnç kazanmanızı sağlar ve gün içinde enerji vererek halsiz ve yorgun düşmenizi önler. Protein tozları emilimin daha fazla olduğu sabahları aç karnına ya da spor sonrası tüketilmesi daha faydalı olacaktır.

Sporcuların yanı sıra aşırı zayıf kişilerin kilo alması için diyetisyenler tarafından önerilen kilo aldırıcı protein tozu kasın oluşumu için gerekli olan maddeleri vücuda sağlar. Düzenli beslenmenize ve yaptığınız antrenmana göre kas yapma hızınız değişir. İçinde hiç bir kimyasal madde içermeyen bu ürün bir doping değildir. Tamamen sağlıklı bir şekilde kısa sürede kilo almanızı sağlar vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılar. Kas oluşumunu hızlandırarak vücudunuzun gelişmesini sağlar. Günde 1 defa bir bardak suyla ya da sütle karıştırılarak tüketilen protein tozu sayesinde kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz.

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa