Kilo Almak İçin Neler Yapılmalıdır?

Written by admin. Posted in Kilo Almak

kilo-almak-icinPiyasada binlerce kg aldırıcı ürünlerin satılmış olduğu markalar bulunurken, bir çok da fazla bitkisel ürün olarak pazarlanmaya çalışan ilaçlar bulunmaktadır. Kilo almak adına satılan bu ürünler tüketicinin bilinçsiz kullanımına sebep olmaktadır. Bu tür ilaçların tabip denetimünde kullanılması icap eder.

                Kilo almak için yapılması ihtiyaç duyulan işlerin en başlangıcında işinde uzman bir diyetisyenle müşerref olmak olacaktır. Sonrasında ise hekim denetimünde gerçekleştirilen muayeneler ve tahliller, hastanın herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığını anlamaları adına yapılır. Eğer hastanın vücudunda herhangi bir rahatsızlığa rastlanmadıysa, çeşitli öneriler ile beraber yiyecek yeme programı hazırlanmış olur.

               Öğün sayısının ve gıda maddelerinin arttırılarak hazırlandığı bu rejim listesine kelimesi kelimesine uyulması gerekmektedir. Programa sadık kalındığı takdirde hastanın olması ihtiyaç duyulan vücut kilosuna yetişmesi kolaylaşacaktır.

               Mütün bunların yanında kg almak adına dışarıda duyduğunuz ilaç ve yemeklere saygınlık etmeyiniz. Bitkisel ürün olarak satılan fakat içeriğinden kimsenin haberi olmayan bu ürünler, bedenimizde kalıcı sıhhat problemlerine niçin olabilir. Eğer destekleyici bir ürün kullanmak istiyorsanız da (vitamin ve demir ilaçları) bunu doktorunuzdan istemeniz çok daha sıhhatli olacaktır.

               Çevrenizde sıska biri olarak görülüyorsanız bazılarının tamamen kıskançlığından, bazılarının da kıyafetlerinizle yaşadığınız sorunlardan ötürü önerileri olacaktır. Bu öneriler çoğu vakit canınızı sıksa da ufaktan ufaktan kilogram almaya çalışmak isteyeceksiniz. Bunun kararını aldıktan sonrasında, kulaktan dolma tavsiyelere değil, uzman kişilerin önerileri doğrultusunda hareket etmeniz gerekmektedir.

               Kilo alma hikayesinde bir başka yapmanız ihtiyaç duyulan şey ise, kucak kucak sporla ilgilenmeniz olacaktır. Tıpkı rejim programı benzer biçimde, kendinize bir spor programı hazırlayıp hiç süre kaybetmeden başlamanız gerekecektir. Uzman eğitmenler eşliğinde yapılacak olan spor size kendinizi daha iyi hissettirecek ve sıhhatli bir yaşama imza atmış olacaksınız.

               Farkında olmadan bütün bu tarz şeyleri yaparken vücudunuzun istenilen kilosuna kavuştuğunu görmek sizi sevindirecektir. Fakat kilogram alma işlemlerinin tamamlandığını düşünerek sporu ve rejimi bırakmanız yanlış olur. Özellikle sıhhatli beslenmeyi ve sporu hayatınızda huy haline getirmelisiniz. Sonrasında sabitlediğiniz kilolarınızı da düzenli yiyecek programları ve besleyici öğünlerle korumaya devam edebilir, kiloyu dert etmekten çıkarabilirsiniz.  

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa