İbrahim Saraçoğlu Kilo Alma Kürü

Written by admin. Posted in Kilo Almak

ibrahim-saracoglu-kilo-alma-kuruKilo almak isteyen kişiler için İbrahim Saraçoğlu kilo alma kürü ile bitkisel yöntemlerle kilo almak mümkün olmaktadır. Kadın ve erkek metabolizması farklı hız ve yapıda çalışmaktadır. Bu açıdan İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan kilo alma kürü erkek ve kadınlara özel olarak ayrı ayrı hazırlanmaktadır.

Bayanlar için uygulanacak kilo alma kürü;

Bayanlar için hazırlanan İbrahim Saraçoğlu kilo alma kürü öncesinde sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği arasında yer alan zaman diliminde 3 – 4 tane karanfil yarım bardak su ile çiğnemeden yutulur. Yedi gün boyunca uygulanacak olan bu işlemin ardından küre başlanmaktadır. Bu kür boyunca hangi et ürünü tercih edilirse edilsin yanında mutlaka pişmiş ya da ızgara yapılmış domates tüketilmesi gerekmektedir. Sadece normal buğday ekmeği tüketilen bu kürde bir ay boyunca her gün 10 – 15 adet Antep fıstığı tüketilmelidir.

Öğle yemeklerinde bir adet haşlanmış patates ve tatlı sivri biberin olduğu salata tüketilmelidir. Akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 fincan melisa çayı içilmelidir. Meyve yenmek istendiğine ise meyve bir kâse yoğurda doğranıp tüketilmelidir. Tatlıların üzerine tarçın serpilmeli kek ve pastalara da tarçın ilave edilmelidir. Bu kürle beraber günde en az 20 dakika yürüyüş yapılmalı ve yürüyüşler hep aynı saatlerde yapılmalıdır.

Erkekler için uygulanacak kilo alma kürü;

Erkekler için uygulanacak kilo alma kürüne başlamadan önce bir hafta boyunca iki adet başparmak büyüklüğünde kök zencefil bir bardak suda demlenerek sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında içilir. Sonrasında küre başlanır. Kilo alma küründe tüketilen et ürünlerinin üzerine kekik serpilerek tüketilmelidir. Sadece normal buğday ekmeği tüketilmeli ve 1 ay boyunca her gün 10 – 15 adet antepfıstığı yenilmelidir. Öğle yemeği için 1 adet haşlanmış patates ve tatlı sivri biber eklenmiş salata tüketilmelidir. Akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 fincan kuşburnu çayı içilmelidir.

Meyveler bir kâse yoğurdun içerisine doğranarak tüketilmelidir. Erkekler için uygulanacak olan bu kürde meyve olarak taze beyaz üzüm ve muz tüketilmesi daha faydalıdır. Tatlılar aç karnına yenmeli ve üzerine limon sıkılarak tüketilmelidir. Küre ek olarak günde 20 dakika aynı saatle içerisinde yürüyüş yapılmalıdır. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen kilo alma küründe uyulması gereken bazı yasaklar bulunmaktadır. Bu yasaklar günde 2 bardaktan fazla çay ve 1 fincandan fazla kahve tüketilmemesi turşu karabiber acı biber ve sütü 2 ay süreyle tüketilmemesi bezelye nohut karnabahar ve lahananın tüketilmemesi olarak sıralanabilir. E olarak kaymak ve katı yağ kullanımından da kür boyunca kaçınılması gerekmektedir.

Geri Bildirim gönder...

admin

Kilo almakta zorlanıyor musunuz? İştahınız mı yok? Yemek yeseniz de kilo alamıyor musunuz? Cevabınız evetse size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın

aa